Kovovýroba

Kovovýroba

Reference divize kovovýroba

JOST

Jedna z největších mezinárodních společností, zabývající se výrobou komponentů pro kamionový průmysl. Pro tuto společnost vyrábíme opěrné nohy kontejnerů, traverzy a další komponenty.

BOWMANN

Německá společnost zabývající se výrobou komponentů pro kamionový průmysl. Pro tuto společnost se vyrábí rámy kontejnerů v provedení JUMBO, příčník a kufr. Dále vyrábíme kostky, odstavné nohy, apod.

KRINNER

Německá společnost, která staví solární technologii po celém světě. Pro tuto společnost vyrábíme vrtáky do země a držáky solárních kolektorů a další komponenty.

WIHAG

Německá společnost zabývající se výrobou komponentů pro kamionový průmysl. Pro tuto společnost vyrábíme opěrné nohy kontejnerů.

NTG

Německá společnost zabývající se výrobou komponentů pro kamionový průmysl. Pro tuto společnost vyrábíme opěrné nohy kontejnerů.

FREUDENBERG

Německé společnost zabývající se výrobou gufer, nejen pro automobilový průmysl. Pro tuto společnost vyrábíme klece gufer.

STEELCASE

Mezinárodní společnost vyrábějící kancelářský nábytek pro společnosti jako IBM, apod. Pro tuto společnost jsme vyráběli kovové části nábytku.

CEVING

Společnost Ceving s.r.o., se zabývá inženýrsko – obchodní činností (konstrukce, projekce, dodávky, inženýring) ve strojírenství, především v oblasti zpracování nerostných surovin a výroby stavebních hmot. Hlavní zaměření společnosti spočívá v řešení problematiky zdrobňování (drcení, mletí), třídění (mechanické, vzduchoproudé), sušení a dopravy zrnitých a práškových materiálů. Pro tuto společnost jsme vyráběli vestavbu sila o rozměrech 7m na výšku a průměru 9m.

DELAGRAVE

Francouzská společnost zabývající se výrobou židlí a stolů pro školy a jiné instituce. Pro tuto společnost jsme vyráběli konstrukce židlí do kin.