FILAK

CZ EN RU


REFERENCE :: KOVOVÝROBA

REFERENCE DIVIZE KOVOVÝROBA kovo_fil_web_okraj_754

JOST
Jedna z největších mezinárodních společností, zabývající se výrobou komponentů pro kamionový průmysl. Pro tuto společnost vyrábíme opěrné nohy kontejnerů, traverzy a další komponenty.

BOWMANN
Německá společnost zabývající se výrobou komponentů pro kamionový průmysl. Pro tuto společnost se vyrábí rámy kontejnerů v provedení JUMBO, příčník a kufr. Dále vyrábíme kostky, odstavné nohy, apod.

KRINNER
Německá společnost, která staví solární technologii po celém světě. Pro tuto společnost vyrábíme vrtáky do země a držáky solárních kolektorů a další komponenty.

WIHAG
Německá společnost zabývající se výrobou komponentů pro kamionový průmysl. Pro tuto společnost vyrábíme opěrné nohy kontejnerů.

NTG
Německá společnost zabývající se výrobou komponentů pro kamionový průmysl. Pro tuto společnost vyrábíme opěrné nohy kontejnerů.

FREUDENBERG
Německé společnost zabývající se výrobou gufer, nejen pro automobilový průmysl. Pro tuto společnost vyrábíme klece gufer.

STEELCASE
Mezinárodní společnost vyrábějící kancelářský nábytek pro společnosti jako IBM, apod. Pro tuto společnost jsme vyráběli kovové části nábytku.

CEVING
Společnost Ceving s.r.o., se zabývá inženýrsko - obchodní činností (konstrukce, projekce, dodávky, inženýring) ve strojírenství, především v oblasti zpracování nerostných surovin a výroby stavebních hmot. Hlavní zaměření společnosti spočívá v řešení problematiky zdrobňování (drcení, mletí), třídění (mechanické, vzduchoproudé), sušení a dopravy zrnitých a práškových materiálů. Pro tuto společnost jsme vyráběli vestavbu sila o rozměrech 7m na výšku a průměru 9m.

DELAGRAVE
Francouzská společnost zabývající se výrobou židlí a stolů pro školy a jiné instituce. Pro tuto společnost jsme vyráběli konstrukce židlí do kin.