FILAK

CZ EN RU


O SPOLEČNOSTI FILÁK, S.R.O. :: FIREMNÍ HODNOTY

Filák, s.r.o. plní sny všech svých zákazníků pomocí svých technických a praktických znalostí s podporou moderních technologií a strojů.

Praktické znalosti, kreativitu a schopnost rychlého a konstruktivního řešení využíváme jak ve strojní výrobě, tak i v holografii. Ve svém oboru patříme mezi špičku a své služby neustále zdokonalujeme.

Naši zákazníci získávají nadstandardní řešení a výsledky.

Neplatí se za naše služby, ale za ... výsledek ... , který garantujeme.

Naše základní firemní hodnoty:

 • Přímá orientace na zákazníka
  Naší prioritou je spokojenost zákazníka s výsledkem, který je plně podřízen jeho přáním a potřebám.
 • Garance kvality
  Jsme hrdí na kvalitu naší práce. Kvalita je prvořadým prvkem k dosažení konečného výsledku dle požadavků zákazníka. Naše společnost zavedla systém řízení jakosti dle ISO 9001 : 2000 a nadále pracuje na zvyšování kvality.
 • Silný a vysoce kvalifikovaný tým
  V našem týmu najdete jen opravdové profesionály ve svém oboru. K dosažení nadstandardních výsledků rozhodně není prostor k průměrnosti.
 • Ochrana životního prostředí
  Používáme ekologické materiály a zařízení. Podporujeme a dodržujeme recyklaci surovin a bráníme plýtvání přírodními zdroji.
 • Přímá a konstruktivní jednání
  Při jednáních a ukázce našich dosažených výsledků jsme vždy přímí a jednáme poctivě. Veškerého splnění požadavků a výsledných řešení dosahujeme konstruktivním jednáním. Nemarníme čas zákazníka
 • Pevné obchodní vztahy
  Vytváříme pevné a dlouhodobé obchodní vztahy se svými zákazníky. Jen ty totiž zaručují oboustrannou spokojenost a garanci ještě lepších výsledků.